EASY Braille Taşınabilir Kabartma Ekran
Ürün Kodu : 001011007       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  HANDYTECH
33,170.89 TL   +Kdv
Gelince Haber Ver

EASY BRAILLE Super tasarım ve Kolay Kullanım

Küçük boyutuna rağmen, Easy Braille oldukça işlevsel bir kabartma ekrandır. PC’ye USB yoluyla bağlanır, rahatsız edici güç kabloları ya da bataryaya ihtiyaç duymaz. 40 piezoelektrik kabartma hücreye ve hücrelerin üzerinde bulunan 40 adet tıklama butonuna sahiptir. Tıklama butonları imleci metin üzerinde istediğiniz konuma taşımanızı sağlar. Ayrıca 2 navigasyon ve 8 fonksiyon tuşu vardır. Fonksiyon tuşlarının cihaz üzerindeki yerleşimi kabartma yazı yazmak için son derece ergonomiktir.

MÜKEMMEL UYUM Easy Braille kitap okuma sistemi Sophie ve bilgisayarlara bağlanabilir.Leptop ya da masa üstü bilgisayarlara bağlandığında, bilgisayar ekranındaki metinleri kabartmaya dönüştürür. Bu işlem için seslendirme ve kabartma desteğine sahip, ekran okuyucu olarak adlandırılan bir yazılıma ihtiyaç duyulur. Kitap okuma sistemi Sophie ile Easy Braille cihazları birlikte kullanıldıklarında kağıt üzerindeki yazılı materyal çok kısa bir süre içerisinde kabartmaya dönüştürülür. Sophie, kitap, dergi, gazete ve benzeri hem seslendirir, hem de metin dosyası halinde kayıt eder; böylece Easy Braille üzerinden bu dosyaları kabartma ortamda okursunuz.

ERGONOMİK TASARIM Easy Braille ergonomik biçimde tasarlanmıştır. Kabartma hücreler okuma kolaylığı bakımından girintili bir yuvaya yerleştirilmişlerdir. Metin üzerinde hareketi sağlayan navigasyon tuşlarını baş parmağınızla kullanabilir, böylece elinizi ekran üzerinden kaldırıp okuma pozisyonunuzu kaybetmekten kurtulursunuz. 8 fonksiyon tuşu kabartma girdi için kullanılır.

Bluetooth işlevi yanında  Easy Braille Bluetooth; 4 adet şarj edilebilir pille donatılmıştır.Güç kaynağı ile bağlı olarak çalışırken, içindeki piller şarj olurlar ve kullanıcı tarafından kolayca değiştirilebilirler.

TEKNİK BİLGİLER

40 kabartma hücre Görüntülenebilir durum hücreleri 40 tıklama butonu 8 fonksiyon tuşu 2 navigasyon tuşu USB arayüz Güç kablosu yok ( güç USB ile sağlanır) Renk: Handy Tech Mavisi 4 adte şarj edilebilir batarya (AAA, 1000 mA, NİMH) Şarj cihazı PC için bluetooth adaptörü Boyutlar: 305 mm x 90 mm x 29 mm (genişlik x derinlik x yükseklik) Ağırlık: 800 gr. Omuz askılı taşıma çantası

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten