0212 361 66 61
  0542 786 69 63
Para Birimi Seçimi

Engellilerin toplumla bütünleşmeleri ve hayatın her alanında etkin olmaları kendilerine verilen imkanlar aracılığıyla mümkün olmaktadır. Teknoloji kullanımı, bu imkanların başında gelmektedir.

Engellileri ilgilendiren konularda uzman seviyesindeki girişimciler tarafından kurulan şirketimiz; 2005 yılından bu yana, ülkemizde yaşayan engellilerle, ürün ve hizmetlerini engellilerin kullanımına uygun hale getirmek isteyen tüzel kişileri teknolojik çözümler kanalıyla buluşturmaktadır. Bu amacı gerçekleştirmek ve bizden hizmet bekleyen kişi, kurum ve kuruluşların beklentilerine eksiksiz cevap verebilmek adına, alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibimizle dünyanın önde gelen firmalarıyla “çözüm ortağı” olarak çalışmaktayız.

Sunduğumuz bilgisayar çözümleri, engelli ve yaşlılara bilişim dünyasının kapılarını ardına kadar açmaktadır.

Beyid Ltd. olarak sorumluluğumuzun, satış sonrasında da devam ettiğinin bilincindeyiz. Bu çerçevede kusursuz teknik destek sağlamak ve ithalatı yapılan ürünler için tamamen Türkçeleştirilmiş eğitim materyalleri hazırlamak temel ilkelerimizdendir.

Kurulduğumuz günden bu yana, üstlendiğimiz çok önemli projeleri başarıyla tamamlayarak, hem “çözüm ortaklarımızın”, hem de müşterilerimizin takdirini kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Başardık ve başarmaya devam edeceğiz.

Çünkü:

– Teknolojik çözümler sunarak, engelleri fırsat eşitliğine dönüştürebileceğimiz inancıyla yolumuza devam etmekteyiz.
– Önemli bir kısmını  engellilerin oluşturduğu  uzman bir ekiple çalışıyoruz.
– En büyük ve en değerli kazancımızın, sizlerin bize duyacağı güven olduğunu biliyoruz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.