0212 361 66 61
  0542 786 69 63
Para Birimi Seçimi
 • SuperNova%20Ekran%20Okuyucu%20ve%20Büyütücü%20Programı
SuperNova Ekran Okuyucu ve Büyütücü Programı
Ürün Kodu : US4K         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Marka :  DOLPHIN
55,845.01 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo


Ekran Okuyucu ve Ekran Büyütücü bir arada.

Programın 30 günlük demosunu buradan indirebilirsiniz.  V_23.01


SuperNova Büyüteç ve Ekran Okuyucu grafiği

   


  Kontrol Paneli


  Açık, görmesi kolay, öğrenmesi kolay. SuperNova kontrol paneli pikselleşmeden güzel bir şekilde büyütülür, böylece her zaman mükemmel netlikte ve göze hitap eder.

  SuperNova Kontrol Panelinin görsel sekmesi

   


  1,2 - 64 Kez Büyütme


  Ekrandaki büyütülmüş metin

  Kristal Netliğinde 'Gerçek Yazı Tipi' Büyütme

  SuperNova'nın True Font teknolojisi, en büyük ekranlarda bile güzel ve pürüzsüz görünür. Metin ve resimleri 1,2'den 64 kata kadar büyütün. Ve herkesin görme yeteneği farklı olduğu için, mükemmel bir uyumu bulabilmeniz için büyütme 28 boyutta gelir. Bir tuşa dokunarak, fare tekerleğini döndürerek veya ekrandaki kullanışlı düğmelere tıklayarak ihtiyacınız olduğu kadar yakınlaştırın ve uzaklaştırın.

   

  8 Büyüteç Görünümü

   

  8 büyüteç görünümü, belgeleri ve uygulamaları perspektifte tutar. Büyütme oranınızı gösterin:

  • Tam ekran
  • Bölünmüş ekran (üst, alt, sol veya sağ büyütülmüş)
  • Sabit pencere
  • Hareketli büyüteç

  Ekranın geri kalanı, bağlamı net tutarak orijinal boyutu, büyütülmemiş uygulamayı gösterir. Büyüteç görünümü yeniden boyutlandırılabilir ve yeniden konumlandırılabilir, böylece büyütecin ekranın neresinde görüneceğini hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

  Aşağıdaki döngü, ekranın tam ekranda nasıl göründüğünü ve çeşitli konumlarda bölünmüş ekran olarak gösterir:

  Eylemin Gözünü Asla Kaybetmeyin

  Otomatik izleme, eylemi büyütür, böylece ne yaptığınızı her zaman görebilirsiniz. Fare işaretçinizi hareket ettirdiğinizde, metin girin veya bağlantılar arasında sekme yapın - büyüteç sorunsuz bir şekilde izler, böylece nerede çalıştığınızı her zaman görebilirsiniz.

  Büyüteci Basit Tuş Vuruşlarıyla Kontrol Edin

  Orijinal ekranın kenarlarına, köşelerine veya ortasına atlayın. Büyütülmüş konumunuzu kaydedebilir ve geri yükleyebilir veya saati, belge kelime sayısını veya hesap tablosu formül çubuğunu yakından takip etmek için özel bir bağlı alan ayırabilirsiniz. Ve bir kısayol tuşuyla bağlı alanları gizleyebilirsiniz, böylece yalnızca istediğiniz zaman görünürler.

  Düzgün Kaydırma

  Dengesiz eller veya fare hareketlerini takip etmekte zorlananlar için idealdir. Basit tuş vuruşları büyüteci nazikçe kaydırın: yukarı, aşağı, sola veya sağa. Hızı artırmak için arka arkaya basın. Durdurmak istediğinizde anahtarları bırakmanız yeterlidir.


  Dokunmatik Ekran BüyütmeEkranda SuperNova bulunan tablet bilgisayar


  SuperNova ile tabletler ve dokunmatik ekran erişimi zahmetsizdir:

  • SuperNova'nın büyütecini belgeler ve uygulamalar etrafında kaydırmak için 1 parmağınızı kullanın
  • Herhangi bir uygulamadaki büyütme miktarını değiştirerek sıkıştırmak ve uzatmak için 2 parmağınızı kullanın
  • Renklere dokunup değiştirmek ve daha fazla büyüteç seçeneği bulmak için 3 parmağınızı kullanın

  SuperNova ayrıca, ekran genişliğine uyan ve ne yazdığınızı görmenizi sağlayan yüksek kontrastlı geniş bir ekran klavyesi içerir.


  Renk ve Görsel Özellikler


  24 Renk Şeması

  Her biri parlamayı azaltmak ve okurken rahatınızı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış, özenle tasarlanmış 24 renk şemasından birini seçin. Orijinal belge renklerinizi yazdırmak için koruyarak ekranınızdaki renklerin görünümünü değiştirin. Veya parlaklığı, kontrastı veya renk tonunu ayarlayarak kendi düzeninizi oluşturun. Renk Değiştirme, yalnızca tanıdığınız gölgeleri göstermek için renkleri değiştirebilir ve web sayfalarını okumayı yeniden kolaylaştırır.

  Aşağıdaki karusel, mevcut renk şemalarından birkaçını göstermektedir:

  High-Vis Fare işaretçileri

  Görmesi kolay ancak önünüzde durmayan fare işaretçileri. 4 popüler fare işaretçisi renk şeması arasından seçim yapın veya fare işaretçisinin görülmesini kolaylaştırmak için kendi düzeninizi oluşturun. İmleç boyutunu büyütme düzeyinizden bağımsız olarak ayarlayabilirsiniz, böylece metniniz asla fare tarafından gizlenmez. Dahil edilen 200'den fazla işaretçi görüntüsüyle, fare işaretçiniz hiç bu kadar esnek olmamıştı.

  Fareyi, İmleci, Kelimeyi ve Daha Fazlasını Vurgulayın

  SuperNova ile kullanılabilen renk yelpazesini, fare işaretleyicilerini ve vurgulayıcıları gösteren bir dizi resim

  Vurgulama, yerinizi bir bakışta gösterir. Farklı şekiller ve renkler, fare imlecine, imlece, kelimeye, çizgiye, Windows odağına ve Dolphin İmlecine dikkat çeker, böylece siz veya gören bir meslektaşınız veya eğitmen, uygulamanızda nerede çalıştığınızı kolayca görebilir.

  Vurgulama, yerini kaybeden veya öğrencilerin nerede çalıştığını bir bakışta görmek isteyen öğretmenler veya eğitmenler için idealdir. Vurgulama, bir kısayol tuşu veya bir düğmeye tıklanarak kapatılıp açılabilir.

  Eylemin ekranda nerede olduğuna dikkat çekmek için dikkatlice dengelenmiş altı vurgulama şeması dahil edilmiştir. Vurgu gösterildiğinde ve şeffaflık düzeyini seçerek şekil, renk, ton, boyut seçerek kendi odak vurgulama düzeninizi oluşturun.


  Çoklu Monitör Desteği3 monitör yan yana oturur. Her birinin farklı büyütme seviyeleri vardır. Monitörde ayrıca mavi ve sarı renk düzeni uygulanmıştır.


  Birden çok monitörle daha fazlasını yapın. Gerektiği kadar bir, iki veya daha fazla ekranı büyütün. Her monitörünüz için farklı büyütme düzeyleri ve farklı renk ayarları seçin. Konuşmacı notlarını dizüstü bilgisayarınızda büyütülmüş halde tutarak, görenlere orijinal boyutta sunum yapın; Ekranınızın bir klonunu takip edebilecek bir eğitmen veya meslektaşınızla, ancak normal boyutta yakın çalışın.

  SuperNova'nın çoklu monitör desteği ile monitör çözünürlüklerini karıştırıp eşleştirebilir ve yine de harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Farklı üreticilerin standart ve dokunmatik ekran monitörlerini herhangi bir çözünürlükte karıştırın. Tabletlere ve dizüstü bilgisayarlara harici monitörler bile ekleyebilirsiniz.

  Yan yana

  Her biri farklı bir uygulama çalıştıran, farklı büyütme düzeyleri ve size ve uygulamaya en uygun renk şemasına sahip 3 ekranda (veya daha fazla) çoklu görev. 

  Bir monitörden gelen mesajlara göz atın, belgelerinizi bir saniyede hazırlayın ve üçte birinde bir web tarayıcısı veya elektronik tablo açın. Monitörlerin sayısı ve hangi uygulamaların, büyütme miktarının ve her birinin hangi renk şemasının çalıştığı tamamen size bağlıdır. Her uygulama ayrı ayrı izlenir, böylece yerinizi kaybetmezsiniz.

  Bir dizüstü bilgisayar, 2 farklı monitörün yanına oturur. Her ekranda farklı büyütme seviyeleri ve uygulanan renk şemaları vardır.

  Fare Arabelleği

  Mouse Buffer, uygulamaları Yan Yana kullanırken işaretçinizi kaybetmeyeceğiniz anlamına gelir. SuperNova'nın benzersiz fare tamponu, imlecin yalnızca siz ısrar ettiğinizde farklı bir ekrana geçeceği anlamına gelir. Bir kısayol tuşuyla monitörler arasında geçiş yapın veya işaretçiyi bir sonraki ekrana taşımak için işaretçiyi kenara ne kadar sert itmeniz gerektiğini belirlemek için kendi direnç seviyenizi ayarlayın. Bir dizüstü bilgisayardaki büyütülmüş slayt notları, aynı zamanda bir projektör aracılığıyla beyaz bir ekrana büyütülmemiş slaytları yansıtır.

  Klon

  Çeşitli öğretim, eğitim veya işbirliği senaryoları için klonlama seçenekleri mevcuttur. Standart görünümle klonlama, herhangi bir uygulamanın büyütülmemiş bir kopyasını ikinci bir ekranda gösterir, böylece kısmi görüşe sahip bir kullanıcı, diğeriyle tam görüşle sorunsuz bir şekilde çalışabilir.


  Toplam 0 yorum yapıldı


  Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
  Sizde yorum yapın
  BENZER ÜRÜNLER
  Ücretsiz Kargo
    
    
  SuperNova Ekran Okuyucu ve Büyütücü Programı Sürüm Yükseltme
  Ücretsiz Kargo
    
    
  Duxbury Braille Çeviri Programı
  Ücretsiz Kargo
    
    
  BrailleMatik Braille Çeviri Programı
  Ücretsiz Kargo
    
    
  HotDot Braille Çeviri Programı
  Ücretsiz Kargo
    
    
  TactileView Şekil Çizim Yazılımı
  Ücretsiz Kargo
    
    
  JAWS For Windows Ekran Okuma Programı
  Ücretsiz Kargo
    
    
  Dolphin Ekran Okuyucu Programı
  Ücretsiz Kargo
    
    
  Dolphin Ekran Okuyucu Programı Güncellemesi (SMA)
  Ücretsiz Kargo
    
    
  SuperNova Ekran Okuyucu ve Büyütücü Programı Güncellemesi (Upgrade)
  E-Bülten
  İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
  softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.