Zoomtext Magnifier/Reader 10 Kullanıcılı Ekran Büyütme ve Seslendirme Programı
Ürün Kodu : 002001009       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  AI SQUARED
29,506.09 TL   +Kdv
Bu ürün satışa kapalı

 

Zoomtext Magnifier/Reader 10 Kullanıcılı Ekran Büyütme ve Seslendirme Programı

 

Zoomtext programı az görenlerin bilgisayarı gözlerini yormadan ve başkalarından yardım almadan rahatlıkla kullanabilmelerine imkan sağlayan son derece gelişmiş özelliklere sahip Türkçe ekran büyütme yazılımıdır. Zoomtext bu alanda dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen program olma özelliğine sahiptir.

Program, kullanıcıya ihtiyaçları ve görme oranına göre kendisine en uygun düzenlemeleri yapabilmesine imkan sağlayacak şekilde oluşturulmuştur . Ekrandaki resim, metin ve benzeri objeler ekran çözünürlüğü bozulmadan 36 kata kadar istenilen boyutlarda görüntülenebilir; arka plan ve ön plan renkleri ihtiyaca göre istenilen şekilde düzenlenebilir. Ekranın ayrı noktaları zumlanabilir böylece kullanıcı dilediği ekran alanını ihtiyacı kadar büyütür.Zoomtext programının gelişmiş konfigürasyon özellikleri sayesinde her program ve uygulama için farklı görüntü seçenekleri belirlenip yapılan bu ayarlar ayrı ayrı korunabilir.Programın arama özellikleri sayesinde metin, internet ve uygulamalar üzerinde istenilen noktaya kolayca ulaşılabilir. Fare oku ve yazı imleci rahat takip edilebilmesi için  istenilen renk ve boyutta ayarlanabilir. Farklı kullanıcılılar daha sonraki girişinde kullanmak üzere kendi ayarlarını kaydedebilirler. İstenildiğinde web sayfası üzerinde istenilen noktaya,belgelerde istenilen kelimelere ,masaüstü, belgelerim, denetim masası gibi ortamlarda istenilen öğeye kolayca ulaşabilirsiniz.

Program doğal insan sesi kalitesine sahip seslendiricisi sayesinde ekran okuyucu olarak da kullanılabilir. Programın neyi ne kadar seslendireceği kullanıcı tarafından belirlenir. Program tamamen Türkçe'dir. İstenildiğinde Türkçe olarak seslendirebilirsiniz.

ZoomText Camera
ZoomText Camera özelliği, basılı materyal veya benzeri nesneleri yüksek çözünürlüklü (HD) bir kamera aracılığıyla bilgisayarınızın monitörüne yansıtır. Yansıtılan görüntüyü monitör üzerinde izleyebilir veya büyütebilirsiniz. Basit kontroller aracılığıyla görüntüyü küçültüp büyütmek, gerçek renk ve yüksek kontrastlı renk seçenekleri arasında geçiş yapmak, kameradan yansıyan görüntüyü ekranın tamamında veya bir kısmında görüntülemek mümkündür. Maliyeti $100'ın altında kalan, piyasadan rahatlıkla temin edebileceğiniz HD webcam'ler sayesinde, ZoomText Camera uygulaması geleneksel CCTV'lere düşük maliyetli ve taşınabilir bir alternatif sunuyor.
ZoomText Gelişmiş Web Bulucu
ZoomText Gelişmiş Web Bulucu, web sitesi veya web sayfalarında belirli ifadeler için arama yapmanızı sağlar. Bu özellik sayesinde web sayfalarını hızlıca inceleyerek ilginizi çeken bölümleri de bulabilirsiniz. Sayfa üzerinde hareket ederken üzerine geldiğiniz bölümler ışıklandırılır ve sesli olarak okunur. İlginizi çeken bir bölümü bulduğunuzda, bu noktadan sonra gelen metni Web Bulucu'ya okutabilirsiniz. Bulunan öğe başka bir sayfaya bağlanan bir link ise, Web Bulucu bu linki açarak aramaya devam edebilir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Zoomtext programının kurulacağı bilgisayarların sahip olmaları gereken minimum donanım ve yazılım özellikleri:
Pentium III (450 MHz ve üzeri)
256 MB RAM (512 MB önerilir)
25 MB disk alanı ( ekran okuyucu olarak kullanılmak istenirse ayrıca 60 MB)
Ekran okuyucu özelliği kullanılmak istenirse ses kartı
Windows 7, Vista , Windows XP, ME, 2000, 98 ya da NT4 (SP6 ya da üzeri)
Internet Explorer 5.0 ya da üst sürümler

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten