Touch Memo - Dijital Sesli Etiketleme Cihazı
Ürün Kodu : 0010130051       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  CARETEC
2,031.01 TL   +Kdv
Bu ürün satışa kapalı

Touch memo, farklı türlerdeki nesneler için kaydettiğiniz sesli tanımları dinleyerek, benzer eşyaları ayırt etmenizi mümkün kılıyor.Touch Memo'yu  sesli mesaj kaydedeceğiniz etikete değdirin, etiketin yapışık olduğu nesneyi tanımlayın ve mesajınızı dinlemek istediğinizde cihazla etikete tekrar dokunun. Hepsi bu kadar.

Touch Memo 83 saatten daha uzun bir kayıt süresi sağladığı için, etiketlediğiniz nesnelerin tüm detaylarını süre endişesi yaşamadan kaydederek gerektiğinde dinleyebilirsiniz.

Günlük kullanım eşyalarınızı, CD ve kitap koleksiyonunuzu, bakkaliye ve dondurulmuş gıda ambalajlarını, ilaçlarınızı, hatta Touch Memo ile sağlanan yıkanabilir etiketler sayesinde kıyafetlerinizi dahi etiketleyerek kimseye muhtaç olmadan istediğiniz detaylara göre ayırt edin. Ayrıca Touch Memo, günlük programınızı kaydetmenizi sağlayan bir ajanda olarak da kullanılabilir. Cihazla önemli belgelerinizi de kolaylıkla tasnif ve tespit edebilirsiniz. Touch Memo, bilgiye ihtiyaç duyduğunuz her yerde hizmetinizde!

Mağazanızı görme engellilerin hiçbir yardıma ihtiyaç duymadan, tek başlarına faydalanabileceği mekanlara dönüştürmek mi istiyorsunuz? Raf ve ürünleri Touch Memo ile etiketleyerek müşterilerinize sınırsız özgürlük sunabilirsiniz.

Touch Memo ne sağlıyor?

  • Daha az karışıklık: Yiyecekleri ayırt etmek, tarihe göre kayıtlar tutmak, kıyafetinizin özelliklerini hatırlamak;
  • Daha fazla özgürlük: Önemli belgelerinizi listelemek, son ödeme tarihlerini kaydetmek, faturaları karşılaştırmak, doğru kredi kartını seçmek;
  • Daha fazla zihinsel rahatlık: ilaçlarınızı tanımak, önemli talimatları hatırlamak.

Touch Memo, 600 adet yapışkan etiket ve 60 adet yıkanabilir etiket içerir. Etiketlerdeki kayıtlı mesajlar silinip yeniden kaydedilebilir. Etiketleri tekrar kullanmak için 48x plastic etiket de sağlanmaktadır. Ekstra etiket ihtiyacınızı ise Beyid Ltd kanalıyla karşılayabilirsiniz.

Touch Memo sayesinde sınırsız özgürlük ve sınırsız kolaylık hayal edebileceğiniz her yerde!

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten