MouthStick ( Ağız Çubuğu )
Ürün Kodu : 001013015       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  GRIFFIN
346.40 TL   +Kdv
Gelince Haber Ver

Dokunmatik ekranlar çok bizim hayatımızın bir parçası haline gelmiş ...
... ellerinizi kullanmadan, onlarla yaptığım her şeyi yapmaya çalışıyor düşünün. Bu engelli, her gün olanlar karşılaştığı ikilem.Griffin mouthstick Stylus bu ihtiyacı doldurmak için oluşturuldu.

Griffin mouthstick ağızda yapılacak tasarlanmış bir kapasitif dokunmatik ekran kalemi olduğunu. Bu kalemi kullanarak, ellerinde sınırlı ya da hiç kullanımı ile kişi akıllı telefonlar ve tablet cihazlarda dokunmatik arayüzleri avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Konfor ve Kontrol

Rahat Y-şekilli paslanmaz çelik ağızlık konfor, istikrar ve kontrolü için tasarlanmıştır. BPA içermeyen çıkarılabilir minder kollu uzun süreli kullanımı sırasında zorlanma olmadan, bakımı kolay ve temiz tutmak kolay mouthstick güvenli bir olmayan yorucu bir kavrama sağlar.

Akılda iPad kullanıcı ile Dengeli

Diğer mouthsticks aksine, Griffin mouthstick Stylus tasarlanmış ve dokunmatik ekran ve Ev Düğme manipülasyon hem de mühendislik. Bu motorlu engelli olanlar için iPad kullanıcı deneyimi toplam denetimi döndürür.Iletken kauçuk ucu genellikle tablet ve mobil cihazlarda bulunan tüm kapasitif dokunmatik ekran ile çalışır.

Kullanıcı tarafından özelleştirilebilir

Esnek alüminyum deveboynu şaft, en doğal, en rahat ve en etkili ucu açısını ayarlamak için her kullanıcıya izin verir. Yiyecek cinsi paslanmaz çelik ağız parçasının sonunda hafif alüminyum şaft düğmeleri ve dokunmatik ekran, hem ince kontrolü için gerekli olan hassas bir denge kazandırır.

 

ÖZELLİKLERİ
Kullanımı, kararlılık ve kontrol kolaylığı açısından paslanmaz çelik Y-şeklinde bir ağız parçasından
Dokunmatik ekran ve düğme manipülasyon hem Dengeli
Ağızlık için BPA içermez çıkarılabilir kollu
Kauçuk manşon ile kaplı kullanıcı tarafından özelleştirilebilir alüminyum deveboynu mili, herhangi bir şekil veya açısını varsayar
Iletken kauçuk uç cep telefonları ve tabletlerde kullanılan tüm kapasitif dokunmatik ekran ile çalışır

ÖZELLİKLERİ
Boyutlar:

Toplam uzunluğu: 12 inç (30.5 cm)
Kalemle Genişlik: (1/4 inç biraz altında) 6 mm
Ağız genişliği: 3 inç (7,6 cm)

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
E-Bülten