• Dolphin Ekran Okuyucu Programı
Dolphin Ekran Okuyucu Programı
Ürün Kodu : HS4K       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  DOLPHIN
6,056.55 TL   +Kdv
-
+

DOLPHIN EKRAN OKUYUCU

Görme Engelliler için ekran okuyucu ve braille erişim yazılımı

Sesli ve Braille erişimi ile bilgisayarınızın tam kontrolünü sağlar.

Doğal sesleri ile belgeler, e-postalar, web sayfaları ve diğer uygulamaları ayrıntılı olarak akıllıca okur

Karakterleri ve kelimeleri yazarken güvenilir şekilde konuşuyor, güven ve doğruluğu artırıyor

Dolphin İmleç ve Öğe Bulucu ile klavyenizi kullanarak ekranda neler olduğunu keşfedin.

Yenilenebilir Braille doğru yazım, noktalama işaretleri ve düzen görüntüler

Kağıt belgelerinizi veya erişilemeyen PDF'leri tarayın ve okuyun (OCR)

Windows 7, 8.1 ve 10, tablet, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarları destekler

NEDEN DOLPHIN EKRAN OKUYUCU'YU SEÇMELİSİNİZ?

Görme Engelliler İçin Özel olarak Tasarlandı

Dolphin Ekran Okuyucu, körlüğe ya da hiçbir görüşe sahip olmayan kişilere özel olarak tasarlanmıştır.

Bilmeniz gereken her şey konuşulması ya da cesur olması nedeniyle ekranı görmek için mücadele etmek zorunda değilsiniz - hatta birine bile ihtiyacınız yok!

Sadece konuşma çıktılarına dayanan, yalnızca Braille kullanılan veya her ikisinin de karışımını tercih edenler için mükemmeldir.

Uygulamalarınıza ve Belgelerinize Nihai Erişim

En yeni Microsoft Windows, Internet Explorer, Office ve yüzlerce başka uygulamaya güçlü bir konuşma ve Braille erişimi, körü körüne insanların belgeler oluşturmasına, randevuları zamanlamasına ve meslektaşlarıyla ve arkadaşlarıyla aynı araçları kullanarak iletişim kurmasına olanak tanır.

Kulağınıza uyacak şekilde özelleştirilebilen yüksek kaliteli erkek ve kadın sesleri ile seçiminizi okuyun. Binlerce konuşma istisnası olan üstün telaffuz.

Kendi profesyonel görünümlü belgeleri bağımsız olarak oluşturun - Dolphin Ekran Okuyucu yazım denetimi, stil ve biçimlendirme bilgilerini akıllıca duyurur, böylece belgeleriniz her zaman en iyi şekilde görünür.

Kulağınıza uyacak şekilde özelleştirilebilen yüksek kaliteli erkek ve kadın sesleri ile seçiminizi okuyun. Binlerce konuşma istisnası olan üstün telaffuz.

Braille'de belgelerinizi, uygulamalarınızı ve web sayfalarınızı anında okuyun. Braille ekranınızdaki düğmelere basmanız yeterlidir ve Dolphin Ekran Okuyucu, gerçek zamanlı olarak Braille'ye doğru bir şekilde tercüme ederek metin içinde ileriye ve geriye doğru ilerleyecektir.

Braille'de e-posta yazabilir veya bir belge yazabilirsiniz. Dolphin Ekran Okuyucu, Braille girişinizi ekranda anında görülen standart metne doğru bir şekilde geriye çevirir.

Konuşma ve Braille'i Kişiselleştirin, Sadece sizin için!

Dolphin Ekran Okuyucu'nun okuduğu ve paralelleştirdiği miktarı seçin; 4 dahili ayrıntılı bilgi şemasından seçim yapın veya kendi yerini konfigüre edin.

Dolphin Ekran Okuyucu 60'dan fazla Braille ekranını destekler, böylece size uygun olanı ve bütçenizi seçebilirsiniz!

Web sayfalarında konuşmayı tercih ettiniz, ancak Word belgelerinde Braille almayı mı tercih ediyorsunuz? Uygulamalarınıza erişmeniz her zaman sizin için mükemmel olacak şekilde ayarlarınızı kaydedin.

Görülen öğretmenleri ve meslektaşları tam olarak nerede çalıştığınızı tam olarak göstermek için ekrandaki konum farklı renklerle vurgulanır.

Verimlilik ve Doğruluk

Yoğun web sitelerindeki yolunuzu bulmak için mücadele etmek zorunda değilsiniz. Öğe Bulucu, aradığınız bilgiyi bulmanıza yardımcı olan bağlantıların ve web sitesi başlıklarının uygun bir listesini sunar ve oradan doğrudan gidin.

Ayrıntıları dinle! Dolphin Ekran Okuyucu, ihtiyacınız olan veya istediğiniz kadar çok bilgiyi doğru olarak duyurur. Harfleri, sayıları, noktalama işaretlerini, satır sonları ve daha fazlasını dinleyin.

Bir web sitesine yeniyseniz ve göz yormaz keşfetmek istemiyorsanız, Dolphin Cursor'ı deneyin. Sadece klavyeyi kullanarak sitenin her bölümüne göz atabilir, büyütme parçaları mükemmel şekilde izlerken arkanıza yaslanın, dinleyin ve izleyin.

Açıkça görülen Braille çıktılı belgelere daha yakından erişin: yazım, noktalama işaretleri ve metin stilleri. Dolphin Ekran Okuyucu'nun Braille Fiziksel Modu ile ekrandaki nesnelerin mekânsal düzenini takdir edin.

'Canlı', yenilenebilir Braille uygulaması ile çok görev. Tanıtımınızı sunarken sunum notlarınızı okuyun veya telefonla konuşurken müşteri bilgilerini inceleyin.

Ayrıca, Dolphin Ekran Okuyucu'nun Braille girişi verimliliğinizi artırarak ellerinizin hareket ettiği miktarı azaltır. Bir elektronik tabloya veri girin, toplantı tutanaklarını Word'de yazın veya Windows Başlat menüsünde doğrudan Braille ekranından gezinin.

Belgeleri Tara ve Oku, Kitaplara Göz Atma ve Okuma, ve Daha Fazlası

Mesajınızı bağımsız olarak sıralamak veya tepsi üzerinden taşmak üzere kağıt belgelerini ve harfleri tarayın ve okuyun (OCR)!

Sinir bozucu bir şekilde, PDF dokümanlarının% 80'i, görme engelli insanlar tarafından erişilebilir kılınan bir yolla oluşturulmuştur. Ancak bu yolun sonu değil; Dolphin Ekran Okuyucu, erişilemeyen PDF belgelerini 'tarayabilir ve okuyabilir'. Bir tarayıcıya bile ihtiyacın yok!

RNIB Gazeteci, NLS BARD, NFB-NEWSLINE®, Bookshare®, CNIB (Kanada), Passend Lezen (Hollanda), Anderslezen (Belçika) gibi güvenilir kitaplık ortaklarımızdan 1.000'in erişilebilir kitaplarına ve gazetelerine doğrudan ve anında erişmenin tadını çıkarın. , MTM (İsveç), Inlästingstjänst (İsveç), NLB (Norveç), SBS (İsviçre), ePubBooks & Project Gutenberg.

Doğrudan Windows aygıtınızda okuyun.

ya da kitapları yanınıza alın; Hareket halindeyken okumak için taşınabilir MP3 ve DAISY oyuncularına başlıkları aktarmak için Dolphin Ekran Okuyucu kullanın.

Popüler internet radyo istasyonlarını, podcast'leri ve haberleri dinleyin - sizi bilgilendirin ve eğlendirin.

İhtiyacınız olduğunda Yardım

Dolphin Ekran Okuyucu'ı favori uygulamalarınızla kullanma konusunda basit talimatlar için istediğiniz zaman CAPS + F1 tuşlarına basın.

Dolphin Ekran Okuyucu, körü körüne veya kısmen görülebilen insanlara yardımcı olmak için onlarca yıllık tecrübeye sahip Dolphin'in efsanevi Ürün Destek ekibi tarafından yedeklenir.

30'dan fazla dile yerelleştirilmiş olarak Dolphin Ekran Okuyucu, Dolphin akredite bayileri ve eğiticileri tarafından dünya çapında desteklenmektedir

Okullar, İşverenler ve Diğer Kuruluşlar için Yönetilebilir

MSI dosyaları ve Citrix ve Terminal Server desteği, sistem ve ağ yöneticileri için bakım işlemlerini basitleştirir. Sadece kullanıcı başına ödeyin.

Bir Dolphin Ekran Okuyucu paketi desteklenen tüm platformlara kurulur ve zamandan ve destek yükünden tasarruf sağlar.

 

ÖZELLİKLER

İnsan Seslerine yakın Konuşma

Sesler

ScreenReader, yüksek kalite, insan sesi, Vocalizer Belgeler ve uygulamaları yüksek sesle okumak için ifade metni sesli sentezleyiciye sahiptir.

Ses tercihlerini kulağınıza uyacak şekilde değiştirin. Ses, hız ve yazım hızı tüm sesler için ince ayarlanabilir.

Sentezörünüzün izin verdiği yerlerde, Pitch, Intonation, Pürüzlülük, Duyusallık, Kafa büyüklüğü ve Cinsiyet ayarlayarak özel sesler oluşturmak için ScreenReader kullanın.

Her şeyi konuşmak için tek bir ses kullanın veya alanları ayırmak, diyalogları, menüleri, Dolphin Cursor'ı veya tüm belgeleri okumak arasında ayrım yapmak için ayrı sesler kullanın.

 

Yazarken konuş

Bir e-postanın bir belge veya Konu alanı gibi herhangi bir metin alanına yazarken, karakterleri, kelimeleri veya her ikisini birden yüksek bir sesle konuşabilirsiniz.

 

Buradan oku

Okuyun Buradan, yalnızca sizinle tam olarak konuşulan bir belge veya web sayfası olmasını istediğiniz zaman içindir. Tek bir tuşa basarak veya fare tıklamasıyla başlatın ve okumayı durdurun. Metin yazıldığı sırada, mevcut sözcük ve çizgi görsel olarak vurgulanır - görüşlü eğitmenler veya bazı görme olan kullanıcılar için idealdir.

 

Hızlı Erişim Tuşları

Hızlı gezinti tuşları, Microsoft Word belgelerinde, Internet Explorer'daki web sayfalarında ve Adobe Reader'da PDF'lerde ileri ve geri atlar. Bir tuşa dokunarak hızla bulun:

 

· Simgesel

· Form denetimleri

· Grafik

·Başlıklar

·Bağlantılar

·Listeler

·Çerçeveler

·Tablolar.

 

Öğe Bulucu

Öğe Bulucu, karmaşık belgeleri ve web sayfalarını, listeleyerek hızlandırır:

 

·Bağlantılar

·Başlıklar

·Nesneler

·Tablolar

·Düzeltmeler

·Yorumlar

·Yazım Hataları

·Kontroller

·ARIA Yer işaretleri.

 

Her bir madde listesi alfabetik olarak sıralanabilir ve doğrudan listelenen herhangi bir öğeye atlayabilirsiniz.

Akıllı Ekran Okuyucu

Metin Stili Bilgisi

Metin stili bilgileri açıklandığından, belgelerinizi mükemmel şekilde kontrol edebilirsiniz. Fontlar, boyutlar, renkler, kalın, italik, altçizgi, alt simge ve üst simge değişiklikleri rapor edilebilir. Yazım ve dilbilgisi hatalarının da gösterildiği Microsoft Word'deki doğruluğundan emin olun. Verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın ve ScreenReader'ı yalnızca en çok ihtiyaç duyduğunuzda metin stili bilgilerini bildirmek üzere ayarlayın. Düzenleme, istemler, menüler, belge okuma veya Dolphin İmleç kullanırken metin stili duyurularını bağımsız olarak ayarlayın.

Dahili 4 Ayrıntılılık Şemaları

Ayrıntılılık, web sayfaları, Windows ve uygulama diyaloglarında gezinirken ve üzerinde 60 çeşit kontrolün çeşitleri ve durumları hakkında bilgi verir. Onay kutularının işaretli olup olmadığını öğrenin. Sürgülerin konumunu dinleyin. Linkler zaten ziyaret edilmiş olsaydı duyarız.

Başlarken, Yüksek Verbosity'yi seçin ve ScreenReader, hangi tuşlarınıza basılmasını istediğinizi size hatırlatacaktır.

4 dahili ayrıntılı bilgi şemasından birini seçebilir veya nihai kontrolü ele alıp kendi ayrıntılı bilgilerinizi oluşturabilirsiniz. (Braille kullanıcıları konuşma ve Braille ayrıntısını birbirinden bağımsız olarak seçebilir.)

Monitör İşaretleyicileri

Monitör İşaretleyicileri, ekrandaki herhangi bir yerde oluşan değişiklikleri imlecin dışına ilerler. Web tarayıcınızda görüntülenen güvenlik bildirimleri, dosya indirme ilerlemesi, sohbet konuşmasında diğer kişi bir mesaj yazarken, Monitör İşaretleri, ScreenReader'ın otomatik olarak konuşmasına neden olur. Bu bildirimleri duymak istemiyorsanız Monitör İşaretleri'ni bir tuş ile veya ScreenReader Kontrol Paneli'nden geçirebilirsiniz.

Dolphin İmleci

Dolphin Cursor, klavyeden ekranı araştırıp fareyi kontrol eder. Ekranı göremeyen veya fareyi zor kullanarak bulamayan insanlar için idealdir.

Otomatik Dolphin İmleci

Otomatik Dolphin İmleci, Dolphin İmlecinin en çok ihtiyaç duyulan durumlarda - Internet Explorer, Adobe Reader ve Windows Yardım'da açılır. (Fare kullanıcıları Dolphin İmlecini kolayca kapatabilir.)

Oklar ve SEKME gibi standart Windows tuşları, Dolphin İmlecini mantıksal olarak hareket ettirmek için herhangi bir öğrenme eğrisini en aza indirgemek için kullanılır. Web'de veya PDFS'de anında bir sonraki kontrole, başlığa, listeye, tabloya vs. atlamak için Hızlı Gezinme tuşlarını kullanın. Fiziksel hareket tuşları, görsel yerleşimi anlamanız gerektiğinde kullanılabilir.

Kısıtlı Dolphin İmleci

Dolphin Cursor'ı geçerli bölgede sınırlayın ve eldeki göreve odaklanın. Bir sonraki veya önceki Pencere veya İletişim Kutusuna geçmek için basit kısayol tuşları bulunur.

Form Modu

Yazmaya ihtiyaç duyduğunuzda Formlar modu Dolphin İmlecini kapatır. Basitçe bir web sitesindeki bir form üzerinden SEKME ve Formlar modu, Dolphin İmleçini ne zaman açıp kapatacağını tahmin eder.

F3 Bul

F3 Find, aradığınızı tam olarak bildiğiniz zaman, ancak nereden bulamadığınız zamanlarda ekranda metin bulmanızı sağlar. F2 ve F4, Dolphin İmlecini anında önceki ve sonraki maça atlar.

Metin Seçimi

Dolphin İmleç ile metin seçimi, daha sonra bir e-postada veya belgede kullanılmak üzere bilgisayarınızın ekranında görüntülenen iletilerin çoğunu Windows Pano'ya kopyalayabilir. Önce shift tuşunu ve imlecini seçmek istediğiniz metnin üzerinde tutun, doğrudan Windows panosuna kopyalamak için CONTROL + C düğmesine basın. Web sayfalarını veya yardım içeriğini alıntılamanın yanı sıra, uygulamalarınızdan mesaj kopyalamak için ideal.

Fare Eylemlerini Klavyenizden Simultane Edin

Fareyi Dolphin İmleç'ine getirmek için bir tuşa basın ve ardından tuş vuruşlarını kullanın: sola ve sağa tıklayın, sürükle ve bırak, hatta fare tekerleğini ve orta tıklamayı kontrol edin.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten