Compact 4 HD Dijital Büyüteç
Ürün Kodu : 0020000012       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  OPTELEC
5,837.81 TL   +Kdv
-
+

Üstün bir okuma deneyimi sunan yüksek çözünürlüklü taşınabilir bir büyüteciniz olmasını mı isterdiniz? İhtiyaçlarınızla birlikte büyüyen, geniş büyütme aralığına sahip bir çözüm mü arıyorsunuz? Devrim niteliğinde yenilikleriyle Optelec Compact 4 HD elektronik el büyüteci, bu ve benzeri pek çok avantajı kullanıcılarına sunuyor.

Mükemmel Okuma Deneyimi Cebinize sığacak boyutlar ve okuma işlemi için eğimli hale gelebilen 4.3 inch genişliğinde bir ekranı birleştiren Compact 4 HD, az görenler için mevcut en iyi çözümü sunmaktadır.

 

Cihazın Avantajları: 1.7-12x arası süreğen büyütme Kaliteli görüntü ve rahat okuma için yüksek çözünürlüklü ve otomatik odaklama özellikli kamera 5-inch tam renkli TFT ekran Daha kolay okuma için 16 yüksek kontrastlı ara renk Yakından veya 1.2 metreye kadar uzaktan okuma Rahat bir inceleme için uyarlanabilen ekran açısı Okunan materyal üzerinde rahatlıkla hareket edebilme Ekran üstündeki resmi sürekli parlak tutan yenilikçi aydınlatma dizaynı Sesli uyarılarla resim dondurma özelliği Geniş ikonlu Ayarlar ve Bilgi menüsü Ortalama 3 saatlik sürekli kullanıma imkan tanıyan şarj edilebilir batarya Taşıma çantası ve bilek bandı Boyutlar: 13 x 8.25 x 2.75 cm Ağırlık: 246 gram Stant ile birlikte boyutlar: 13 x 9.4 x 7.3 cm Ağırlık: 386 gram
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten