Alva BC640 Base Unit Kabartma (Braille) Ekran
Ürün Kodu : 001011002       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  OPTELEC
32,259.60 TL   +Kdv
Bu ürün satışa kapalı

Eğitim Ve Eğlence Bir Arada. Kompakt tasarımı ve kolay ayırt edilebilir tuşlarıyla, ALVA BC640 eğitim ortamlarında kullanılan uygulamalara kolay erişim sağlar. Cihazla birlikte opsiyonel olarak sunulan "ses destekli kabartma” özellik paketiyle öğrenciler kabartma ortamda not alırken, aynı zamanda bilgileri yüksek ses kalitesinde dinleyebilir. Cihaza isteğe bağlı olarak yüklenen "ekran okuyucu” program aracılığıyla, herhangi bir bilgisayara başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan kolayca erişmek mümkündür.

Seyahatlarınız onunla daha anlamlı ALVA BC640 size esneklik ve özgürlüğün kapılarını açar. Akıllı telefonunuzu ya da elektronik ajandanızı cebinizden çıkarmadan, cihaza entegre edilmiş Bluetooth® teknolojisi kablosuz erişim imkanı sunar. Opsiyonel olarak sunulan "ses destekli kabartma” özellik paketi, ALVA BC640 cihazının fonksiyonlarını bir kabartma ekran ya da not alma cihazının ötesine taşır. Seyahat ederken not alabilir, telefon numarası kaydedebilir, ya da randevularınızı düzenleyebilirsiniz.

Iş yerinizde eksiksiz erişim ALVA BC640’ı masaüstü bilgisayarınıza USB yoluyla bağlayın ve opsiyonel olarak cihaza yüklenen ekran okuyucu yazılımla Windows uygulamalarına sorunsuz erişimin keyfini sürün. Bluetooth® teknolojisiyle toplantılarınız sırasında cep telefonunuz ya da PDA türü cihazınıza kablosuz bağlanın.

Evinizde kullanım esnekliği Evinizde koltuğunuza kurulun, ALVA BC640 ile cep telefonunuza ya da bilgisayarınıza kablosuz bağlanıp Internet’te dolaşın, not alın, arkadaşlarınıza elektronik posta mesajları gönderin. Evinizin neresinde olursanız olun bilgisayarınız, cep telefonunuz ve PDA türü cihazınıza uzak değilsiniz.

Temel özellikler - Pil kullanım süresi 20 saatten fazla - Bluetooth: 100 metre içinde aktif - Dahili Kelime Işlemci - Seslendirme Özelliği - Opsiyonel USB ekran okuyucu - PC, PDA, (opsiyonel) ve cep telefonu - ALVA BC640: 33.8 x 7.5 x 1.8 cm/ 725 gram - ALVA BC640 ve özellik paketi: 33.8 x 11.6 x 2.0 cm/ 950 gram

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten